Kateřina Málková | kariérové poradenství
organizační, finanční a kariérové poradenství pro podnikání
Ing. Kateřina Málková
Pokud jste ve svém podnikání dosáhl(a) mrtvého bodu, podnikání věnujete více času, než jaký z něj získáváte výsledek, pomohu Vám uvidět problémové body, pochopit, v čem je Vaše odborná síla, přestat věnovat čas nekonečným kurzům a návodům, odlišit se od záplavy různých nabídek, začít dělat to, co jste původně dělat chtěl(a) a dostávat za to zaplaceno.
S podnikáním a řízením menších firem je spojený celý můj život. To je obor, který jsem před 26 lety vystudovala a získávala zkušenosti v průběhu celého svého profesního života. Rozumím organizačnímu, personálnímu finančnímu řízení a účetnictví, orientují se v legislativě a také v marketingu. Mám také vlastní projekt Smartee, který od roku 2016 je získový v nejobtížnější oblasti pro podnikání a v kterém dětem pomáhám s výběrem střední školy, spolupracuji s učiteli, školím kariérové poradce. Více o mých zkušenostech se můžete dočíst v e-booku "Jak začít podnikat".
  • uvidět kritické body, díky kterým se Vám nedaří dosahovat výsledků a získávat zákazníky,
  • vyhodnotit, zda cílíte na správnou cílovou skupinu a zda vůbec máte šanci s Vašim produktem nebo službou uspět,
  • poradím, jak upravit Vaší nabídku tak, aby byla srozumitelnější pro Vaše zákazníky a byste neztrácel(a) energii a přehled v tom, co, kdy a komu nabízíte,
  • ukážu tři klíčové pilíře podnikání, uvidíte, proč Vaše podnikání není stabilní
  • pomohu vypíchnout vaše silné stránky jako experta, abyste se odlišil(a) od spousty dalších projektů
  • ukážu jak přistupovat k cenotvorbě a co je potřeba pro to, abyste oslovil(a) prémiový segment zákazníků a získal(a) jejich důvěru
  • jak plánovat měsíční obraty a přistupovat k financím v podnikání, aby se podnikání mohlo stát hlavním zdrojem Vašeho příjmu
  • pomohu přestat absolvovat jeden kurz za druhým, ale jasně uvidět co je potřeba dělat ve Vašem projektu a soustředit se na jeho podstatu

Pomohu Vám

Nabízím Vám expresní audit Vašeho podnikání nebo podnikatelského záměru bez ohledu na to, v jaké fázi se nachází a zdá se jedná o online projekt nebo o fyzické podnikání.
Tuto nabídku nenajdete na mých stránkách a využít ji můžete pouze do 31. července. Pokud váháte, spočítejte si hodiny, které trávíte v kurzech a diskuzních skupinách a vynásobte tento počet běžnou hodinovou sazbou. Myslíte, že si můžete dovolit přicházet o tento čas a tyto potenciální příjmy?

Nespolupracuji

Neumím podpořit projekty s ezoterickým zaměřením (astrologie, karty, konstelace apod.), se síťovým podnikáním (MLM) a s produkty a službami klamajícími zákazníky a /nebo slibujícími rychlé obohacení.
E-book ve formátu pdf, 27 str.
Pro stažení e-booku zadejte Vaše registrační údaje. E-book Vám doručím do Vaší e-mailové schránky
Disclaimer: Poradenství je poskytováno zkušenou podnikatelkou a kariérní poradkyní s odpovídající kvalifikací, zkušenostmi v organizačním a finančním poradenství a managementu. Cílem konzultací je podpořit účastníky v rozvoji jejich vlastního podnikání, v profesní orientaci, zvýšit jejich šance na trhu práce v nalezení naplňujících cest profesní seberealizace. Konzultace neslibuje nabídku volných pracovních míst, zprostředkování zaměstnání ani příslib nalezení práce. Jsem rovněž odpůrcem různých schémat rychlého obohacení a v žádném případě je nepodporuji. Výsledek konzultace je vždy velmi individuální a záleží na aktuální situaci účastníků, jejich motivaci a aktivitě. Vliv na výsledek mohou mít také faktory, které mentorka nemůže předvídat ani ovlivnit.
Click to order