AKTUÁLNÍ V KAŽDÉM VĚKU

Tento 4-týdenní online program Vám pomůže znovu objevit svoji sílu, energii a motivaci v práci. Uvidíte jasně, čemu chcete věnovat další část svého profesního života, naplánujete si více možných cest, jak toho dosáhnout bez nutnosti pálit mosty v současném zaměstnání nebo riskovat jeho ztrátu či neúspěch.
od 26. května 2021
do 23. června 2021
Jak plánovat svoji kariéru po 40

Obsah programu krok za krokem

Příliš dlouho na jednom místě, nebo časté změny zaměstnání nebo oboru, velké přestávky nebo řada pokusů s nejistým výsledkem. V tomto týdnu začneme navracet Vaši profesní historii celistvost. Soustředíme materiál, s kterým budeme pracovat po dobu celého kurzu. Zhodnotíte a popíšete jednotlivé profesní etapy a ty, které nehodnotíte pozitivně, přehodnotíte tak, že už Vás nebudou brzdit v budoucnu. V tomto týdnu Vás čekají první kariérní cíle.
Týden # 1.
Milujte to, co děláte dnes
Profesním kapitálem je naše vzdělání, zkušenosti, návyky, dovednosti, síť profesních kontaktů - vše, co dělá odborníka odborníkem. Je to něco, co sbíráte v průběhu celého života nejen aktivně v práci, ale i v mimopracovní oblasti. Je to také to, o co se reálně můžete opřít, co budete moci investovat do budoucna. Tento týden Vám pomůže oddělit zrní od plev, kompetence, které Vás naplňují a dávají energii od těch, které vyčerpávají nebo kde vysloveně dřete. Svoji vizi optimální práce začnete vytvářet kolem první skupiny.
Týden # 2.
Váš profesní kapitál
V tomto týdnu do Vašeho profesního života začneme navracet energii, zájem, motivaci a elán. Tento modul je jeden z nejdůležitějších v tomto programu přesto, že se v něm nedotkneme otázek kompetencí, strategií hledání práce, začátků podnikání apod. Jasně si uvědomíte svoje rozhodovací strategie, uvidíte přesvědčení, která na ně mají vliv a začnete je měnit na Vám prospěšné.
Týden # 3.
Energie a motivace v práci
V tomto týdnu přijde čas všechny informace spojit dohromady a začít vytvářet svůj kariérní plán, který začnete postupně naplňovat. Určete svůj optimální typ kariéry, naučíte se vidět příležitosti (využijeme k tomu veřejnou nabídku pracovních míst a práci se vzorem). Mimo jiné se dotkneme tématu ceny práce a (ne)finančních benefitů. Váš kariérní plán bude počítat s doplněním potřebného vzdělání, ale také s rovnováhou mezi životem a prací.
Týden # 4.
Kariérní mapa
Každý modul = 1 týden. Modul se skládá z 5 kroků/zadání. 1 zadání - 1 pracovní den.
Všechny materiály jsou umístěny na platformě s velmi intuitivním ovládáním. Přístup ke kurzu, všem záznamům a pracovním listům budete mít na 1 rok.
Každý týden ve středu se potkáme na online webináři. Odpovím na vaše dotazy a rozebereme konkrétní situace. Záznamy živých setkání budou uloženy ve Vašem osobním kabinetu.
15 - 20 minut denně
Tolik času budete potřebovat na poslech audiopodcastů a zapsání svých odpovědí.
Na konci programu již za měsíc a půl budete moci
Budete se věnovat práci, která vám dává smysl a má perspektivu, nebo k ni začnete s jistotou směřovat.
Vyhnete se mnoha letům profesní nejistoty a tápání v profesním rozvoji.
Ujasníte si svoji specializaci a zhodnotíte všechny své dosavadní zkušenosti a vzdělání.
Ujasníte si svoje vlastní krátkodobé a dlouhodobé profesní cíle.
Uděláte si pořádek v životních a kariérních prioritách. Vytvoříte svůj akční plán kariérního rozvoje.
Dokážete vnímat svoji reálnou profesní hodnotu na trhu práce.
Získáte mnoho námětů pro vytvoření přesvědčivé sebeprezentace důležitých pro založení osobního profilu na Linkedin, tvorbu životopisů nebo pro přípravu na pohovor.
Budete moci prezentovat svoje zkušenosti a kompetence cíleně podle situace, kterou řešíte v práci, nebo pro konkrétní firmu, kde se ucházíte o zaměstnání.
Ušetříte hodně času, nervů a peněz, vynaložených na různé pokusy a zkušenosti, které ve finále nepřinesou žádný výsledek.
Naučíte se plánovat svoje vzdělání, které v současné velmi rychlé době je nezbytné pro udržení své kvalifikace a hodnoty na trhu práce.
Za sebou mám již 23 let pracovních zkušeností (ve firemních financích, stavebnictví, marketingu a IT) a 3 větší kariérní změny, kdy jsem úplně měnila obor. Jsem také mámou 2 kluků - 8 a 15 let. Poradenství a koučování se věnuji již od roku 2009, kariérovému poradenství - od roku 2016. Provázím lidi složitými kariérními změnami, přechodem do jiného oboru nebo (re)startem podnikání. Zabývám se tématem finančního dostatku a ohodnocení. Podílím se na rozvoji kariérového poradenství v ČR. Spolupracuji s Jihočeskou hospodářskou komoru, několika stovkami základních škol a dalšími organizacemi.
Kateřina Málková
autorka a kurátorka programu
kariérová poradkyně

Aktuální v každém věku. Jak plánovat svoji kariéru po 40

4-týdenní online program
4500
Vaše objednávka

* Cena je konečná a neobsahuje DPH (nejsem plátce).
Platbu za kurz je možné uskutečnit bankovním převodem. Po registrací Vám zašlu potvrzení registrace a fakturu. Podmínky poskytnutí služby se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.
Click to order
Registrace na kurz "Aktuální v každém věku. Jak plánovat svoji kariéru po 40"
Total: 
Vaše jméno a příjmení
Váš e-mail
Telefonní číslo
Fakturační adresa
Payment method