Profesní (re)start

18:00 –19:00
10. června / neděle
Zdarma
webinář
Jak překonat obavy, nezahodit zkušenosti a nezačínat od nuly
O webináři
Pokud už dávno uvažujete o změně zaměstnání, nebo o úplné změně profese, anebo přemýšlíte o vlastním podnikání, je to ideální příležitostí pro zhodnocení Vašich zkušeností. Kariérní změna je možná v jakémkoli věku, ať už dobrovolná nebo nevyhnutelná bývá prospěšná, nicméně vyžaduje uvážlivý přístup. Na tomto webináři se s Vámi podělím o několik zásad, díky kterým dokážete najít svůj směr a podniknete první krok k profesní změně beze zbytečného rizika, obav a "pálení mostů".
Webinář je pro Vás, pokud
Hledáte svůj profesní směr, potřebujete pochopit, kam směřovat svoje úsilí, aby profesní cesta splňovala očekávání a potřeby, aby práce naplňovala nebyla rutinou.
Uvědomujete si, že život je příliš krátký na to, aby člověk dělal něco, co ho nenaplňuje. Rádi byste měli více svobody v práci, zažívali méně stresu, sami si vybírali lidi, s kterými budete spolupracovat.
Často střídáte pracovní pozice nebo se snažíte dosáhnout úspěchu v nějaké činnosti, ale nedaří se to, neustále narážíte na překážky.
Jste ve věku, kdy se zdá, že ty nejlepší roky máte za sebou. Vaše práce není to, o čem jste kdysi snili. Do zaměstnání přichází mladší kolegové a Vy máte pocit, že hodnota Vašich zkušeností klesá a s tím i Vaše sebevědomí.
Na tomto webináři se s Vámi podělím o to
Proč je důležité nečekat, až budete přesně vědět, co doopravdy chcete, ale začít podnikat malé kroky
Dozvíte se jak uvažovat o profesní změně: kde začít, jak přemýšlet o svých dosavadních zkušenostech, jak uvažovat o svém povolání (ke kterému jste po-voláni díky svým schopnostem, návykům, hodnotám, zkušenostem, představám, zájmům. vzdělání) a jeho uplatnění.
4 typy kariérních situací a zdroje změny v každé z nich
Provést inventuru svého profesního života je důležité. Není nic k zahození, žádná kariérová rozhodnutí nebývají špatná nebo chybná. Zastavíme se u 4 typických situací, jejichž znalost Vám pomůže uvažovat o profesní změně strategicky a vyhledávat příležitosti, které Vám pomohou .
Jak využít výhod každého věku ve svůj prospěch a začít žít svůj život naplno
Každý věk může být tou nejlepší dobou pro kariérní rozvoj, kdy můžete zhodnotit svoje zkušenosti, i když možná emoce a myšlenky Vás odvádí úplně jiným směrem. Ukážu Vám, jak na to. Budete přesně vědět, co od změny v práci očekáváte a kterým směrem je potřeba se vydat. Tam, kde je vize, otevře se i cesta.
Po webináři
Přijde Vám odkaz na záznam webináře, abyste si ho mohli shlédnout ještě jednou. Navíc pro Vás mám dárek, který Vám pomůže začít realizovat svoji profesní změnu systematicky krok za krokem.
Kapacita webináře je naplněna. Pokud máte zájem zúčastnit se webináře příští měsíc, zaregistrujte svůj e-mail. Pošlu Vám pozvánku.
Při zpracování Vašich osobních údajů se řídím těmito zásadami.
Kateřina Málková
kariérový konzultant a change manažer pro podnikatele
Profesní seberealizace je velmi důležitá, má vliv na všechny oblasti našeho života, na pocit vlastní hodnoty, na spokojenost a v neposlední řadě na finanční zajištění.

Za svých 20 profesních let jsem prošla vším - pubertální nejistotou a dobrým výběrem vysoké školy, krachem kariérních snů po přestěhování do cizí země a báječnou firmou, kterou jsem mohla sama řídit, týmem skvělých mladých lidí a také kolektivem s velkou fluktuací. Znám mnoho forem zaměstnání a podnikání (už v roce 2000 jsem měla home-office a pro svoji práci používala internetové připojení).

Formou kariérového poradenství a vzdělávání svým klientům předávám znalosti, které umožní přistupovat k profesní cestě z dlouhodobého pohledu, nacházet způsoby profesní seberealizace, které budou naplňovat
POKUD MÁTE JAKÉKOLI DOTAZY, NEVÁHEJTE MI NAPSAT
katerina.malkova@smart-course.cz